NLdoet activiteiten bij Maatvast

Wil je meer weten? Neem dan een kijkje op de website van Oranje Fonds:

NLdoet activiteiten overzicht

Dorpshuis Badhoevedorp: folderwand maken en terras opknappen
Aanmelden via dorpshuis-badhoevedorp@maatvast.nl of 020-4490696
Snelliuslaan 35, Badhoevedorp
Vrijdag 15 maart van 10.00 – 13.00 uur

‘t Rietland: muurschildering maken
Aanmelden via rietland@maatvast.nl, of 020-6594444
Chr. Huygensstraat 21, Badhoevedorp
Vrijdag 15 maart van 10.00-15.00 uur

D’ Oude Waterwolf: renovatie jeu de boulesbaan
Aanmelden via oudewaterwolf@maatvast.nl of 06-48485575
Kromme Spieringweg 436, Vijfhuizen
Zaterdag 16 maart van 10:00 tot 15:00 uur

Jongerencentrum Studio 5: opknappen van drie ruimtes
Aanmelden via studio5@maatvast.nl of 023-7430117
Waddenweg 3, Hoofddorp
Vrijdag 15 maart van 18.00-21.00 uur

Het Eiland: high tea voor de buurt
Aanmelden via Eiland@maatvast.nl of 0252-515142
Rietkraag 5, Beinsdorp
Zaterdag 16 maart van 12.30-15.00 uur

De Amazone: hobbyruimte opknappen
Aanmelden via amazone@maatvast.nl of 023-5628840
Mathilde Wibautstraat 22, Hoofddorp
Zaterdag 16 maart van 09.30-15.00 uur

De Boerderij: buurtmoestuin seizoen klaar maken
Aanmelden via boerderij@maatvast.nl of 023-563 46 22
Lutulistraat 139, Hoofddorp
Zaterdag 16 maart van 09.00 – 13.00 uur

De Boskern: Schilderen van de barruimte
Aanmelden via Boskern@maatvast.nl of 023 5635512/06-39836304
Liesbos 24, Hoofddorp
Zaterdag 16 maart van 10.00-14.00 uur

De Nieuwe Silo: moestuinbakken maken
Aanmelden via Silo@maatvast.nl of 023-5656400
Graan voor Visch 14302, Hoofddorp
Zaterdag 16 maart van 10.00-14.00 uur

P-Punt: Bloembakken maken buitenruimte
Aanmelden via p-punt@maatvast.nl of 023-5635082
Graan voor Visch 14301, Hoofddorp
Vrijdag 15 maart van 10.00-15.00 uur

’t Kattegat: High tea voor de buurt
Aanmelden via kattegat@maatvast.nl of 023- 5633276
Skagerrak 328, Hoofddorp
Vrijdag 15 maart van 11.00-14.00 uur

Dorpshuis Marijke: Opknappen van de tuin
Aanmelden via Marijke@maatvast.nl of 0172-820391
Oude Venneperweg 24, Burgerveen
Zaterdag 16 maart van 10.00-15.00 uur

Buurthuis Het Contact: high tea voor de buurt
Aanmelden via contact@maatvast.nl of 06-30484514
Sandestein 42, Nieuw-Vennep
Vrijdag 15 maart van 12.30-15.00 uur

Jongerencentrum De Hype: opknappen van de tuin
Aanmelden via hype@maatvast.nl of 06-34025003
Venneperweg 298, Nieuw-Vennep
Zaterdag 16 maart van 11.00-15.00 uur

Jongerencentrum De Nooduitgang: entree opknappen
Aanmelden via nooduitgang@maatvast.nl of 06-34025003
Krabbescheerstraat 1, Lisserbroek
Zaterdag 16 maart van 11.00-15.00 uur

Dorpshuis De Reede: high tea voor de buurt
Aanmelden via dereede@maatvast.nl of 06-28930541
Schouwstraat 14, Rijsenhout
Vrijdag 15 maart van 12.00-15.00 uur

Het Ontmoetingscentrum: binnen en buiten opknappen
Aanmelden via ontmoetingscentrum@maatvast.nl of 06-10623703
Elemastraat 65, Nieuw-Vennep
Zaterdag 16 maart van 09.30-14.30 uur

Jongerencentrum De Basis: opnameruimte maken
Aanmelden via basis@maatvast.nl of 06-41667941
Marialaan 86, Zwanenburg
Vrijdag 15 maart van 13.00-17.00 uur

Jongerencentrum Flex C: huiskamer opknappen
Aanmelden via flex-c@maatvast.nl of 06-41643222
Schuilenburg 1, Hoofddorp
Zaterdag 16 maart van 13.00-20.00 uur

Kom je ons helpen tijdens NLdoet?

Schrijf je dan in bij de locatie van jouw keuze of mail met info@maatvast.nl voor meer informatie of als de locatie niet uitmaakt.